Sobota, 2019-01-26

Imieniny:

Lutosława, Normy

Mecze matematyczne

W dniach od 7 listopada do 9 grudnia 2012 roku zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 6 w Jeleniej Górze turniej szkolny dla klas 4-6 pt. „Mecze matematyczne”.

W turnieju wzięły udział wszystkie klasy (osiem 4-osobowych reprezentacji klas). Mecze odbywały się według zaplanowanego terminarza (system pucharowy), który był wywieszony na korytarzu szkoły w formie plakatu. Przebieg turnieju można było śledzić na tymże plakacie lub na stronie internetowej: www.lubiematematyke.of.pl, gdzie oprócz wyników umieszczane były zdjęcia.

Zwycięzcą turnieju została klasa 6c (skład: Julia Jaśkielewicz, Wiktor Jurgiel, Dawid Bukowski, Jarek Hodun) a v-ce mistrzami klasa 5a. Trzecie miejsce zdobyła klasa 4s. Klasy powyższe zostały nagrodzone dyplomami oraz nagrodami, które zostały ufundowane przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

Opracowanie: szkolnastrona.pl