58-560 Jelenia Góra

Lutosława, Normy

Plac zabaw

2012-10-24

Dnia 24 października odbyło się w naszej szkole otwarcie placu zabaw, który powstał w ramach Rządowego Programu „Radosna szkoła”.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 13.00. Pani dyrektor szkoły- Maria Guszała serdecznie powitała zaproszonych gości, wśród których byli:

z-ca prezydenta miasta – Pani Mirosława Dzika, naczelnik Wydziału Edukacji
i Sportu -  Pan Paweł Domagała oraz przedstawiciele jeleniogórskich mediów.

Najmłodsi uczniowie przedstawili krótki program artystyczny, a Pani dyrektor życzyła im wspaniałej i bezpiecznej zabawy na nowo otwartym obiekcie.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Pani Mirosława Dzika i Pan Paweł Domagała z dwojgiem dzieci. Natomiast ks. Andrzej Skrzek dokonał poświęcenia placu zabaw i wspólnie z zebranymi odmówił modlitę.

Uroczystość zakończyła się zaprezentowaniem przez poszczególne klasy przygotowanych rymowanek i wierszyków dotyczących walorów szkolnego placu zabaw. Polecamy także video Telewizji Karkonosze Play.